fbpx

MRE Pertsonala eta Irakaslegoa

Etapa guztitan gaitasun handiko pertsonala, kalitatezko hezkuntza akademiko baten alde eginez,  bere lana, norberaren hazkuntza eta erabiltzen duten jakintzaren eguneraketarekin konpromesua hartuta. 

Aitor Romo, zuzendaria.

aromo@mariareinaeskola.com

Eli Vazquez, Ikasketa burua.
evazquez@mariareinaeskola.com


Mari José Cerrato,  Idazkaritza.

mjcerrato@mariareinaeskola.com

Aitor Bea, Idazkaritza.

abea@mariareinaeskola.com

Hezkuntza orientatzailea

Aloña Salinas

asalinas@mariareinaeskola.com

Pedagogia Terapeutiko gelak

Ainhize Irizar

airizar@mariareinaeskola.com

Eva Aranzadi

earanzadi@mariareinaeskola.com


Haur Hezkuntza

0-1ko gela

Jose Irazoki

jirazoki@mariareinaeskola.com

1-2-ko gela

Esther Zapirain

ezapirain@mariareinaeskola.com

2 urteko gela

Arantxa Zapirain

azapirain@mariareinaeskola.com

3 urteko gela

Iraitz Miranda

imiranda@mariareinaeskola.com

4 urteko gela

Aloña Arbelaitz

aarbelaitz@mariareinaeskola.com

5 urteko gela

Nekane Landache

nlandache@mariareinaeskola.com

Lehen Hezkuntza

LH1    

Mari Jose Peña       

mjpena@mariareinaeskola.com

LH2  

Gotzon Mancisidor    

gmancisidor@mariareinaeskola.com

LH3

Eider Alberdi 

ealberdi@mariareinaeskola.com

LH4

Jon Gurrutxaga  

jgurrutxaga@mariareinaeskola.com

LH5

María Carro

mcarro@mariareinaeskola.com

LH6 

Xabier Irastorza 

xirastorza@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

1. eta 2. DBH

Aitor Romo                 

aromo@mariareinaeskola.com

Rafa Glez. de Txabarri                 

rtxabarri@mariareinaeskola.com

Aizpea Goenaga    

agoenaga@mariareinaeskola.com

3. eta 4. DBH

Nerea Aizpurua  

naizpurua@mariareinaeskola.com

Inma Marieta      

imarieta@mariareinaeskola.com

Santos Jauregui   

sjauregui@mariareinaeskola.com

Edorta Arregi       

earregi@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

STEAM: Iker Martiarena imartiarena@mariareinaeskola.com

IKT: Itxaso Alonso ialonso@mariareinaeskola.com