fbpx

MRE Pertsonala eta Irakaslegoa

Etapa guztitan gaitasun handiko pertsonala, kalitatezko hezkuntza akademiko baten alde eginez,  bere lana, norberaren hazkuntza eta erabiltzen duten jakintzaren eguneraketarekin konpromesua hartuta. 

Gotzon Mancisidor, Zuzendaria.

gmancisidor@mariareinaeskola.com

Eli Vazquez, Ikasketa burua.
evazquez@mariareinaeskola.com


Mari José Cerrato,  Administrazioa.

mjcerrato@mariareinaeskola.com

Aitor Bea, Idazkaritza.

abea@mariareinaeskola.com

Hezkuntza orientatzailea

Aloña Salinas

asalinas@mariareinaeskola.com

Pedagogia Terapeutiko gelak

Ainhize Irizar

airizar@mariareinaeskola.com

Eva Aranzadi

earanzadi@mariareinaeskola.com


Haur Hezkuntza

0-1ko gela

Jose Irazoki

jirazoki@mariareinaeskola.com

1-2-ko gela

Esther Zapirain

ezapirain@mariareinaeskola.com

2 urteko gela

Arantxa Zapirain

azapirain@mariareinaeskola.com

3 urteko gela

Iraitz Miranda

imiranda@mariareinaeskola.com

4 urteko gela

Aloña Arbelaitz

aarbelaitz@mariareinaeskola.com

5 urteko gela

Nekane Landache

nlandache@mariareinaeskola.com

Lehen Hezkuntza

LH1    

Eva Aranzadi       

earanzadi@mariareinaeskola.com

LH2  

Mari Jose Peña    

mjpena@mariareinaeskola.com

LH3

Jon Gurrutxaga

jgurrutxaga@mariareinaeskola.com

LH4

Eider Alberdi  

ealberdi@mariareinaeskola.com

LH5

Xabier Irastorza 

xirastorza@mariareinaeskola.com

LH6 

María Carro 

mcarro@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

1. eta 2. DBH

Aizpea Goenaga                

agoenaga@mariareinaeskola.com

Aitor Romo

aromo@mariareinaeskola.com

Rafa Glez. de Txabarri                 

rtxabarri@mariareinaeskola.com

Iker Martiarena   

imartiarena@mariareinaeskola.com

3. eta 4. DBH

Santos Jauregui   

sjauregui@mariareinaeskola.com

Edorta Arregi       

earregi@mariareinaeskola.com

Nerea Aizpurua  

naizpurua@mariareinaeskola.com

Inma Marieta    

imarieta@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

STEAM: Iker Martiarena imartiarena@mariareinaeskola.com

IKT: Itxaso Alonso ialonso@mariareinaeskola.com