MRE Pertsonala eta Irakaslegoa

Etapa guztitan gaitasun handiko pertsonala, kalitatezko hezkuntza akademiko baten alde eginez,  bere lana, norberaren hazkuntza eta erabiltzen duten jakintzaren eguneraketarekin konpromesua hartuta. 

Gotzon Mancisidor, Zuzendaria.

gmancisidor@mariareinaeskola.com

Eli Vazquez, Ikasketa burua.
evazquez@mariareinaeskola.com


Mari José Cerrato,  Administrazioa.

mjcerrato@mariareinaeskola.com

Aitor Bea, Idazkaritza.

abea@mariareinaeskola.com

Hezkuntza orientatzailea

Aloña Salinas

asalinas@mariareinaeskola.com

Pedagogia Terapeutiko gelak

Ainhize Irizar

airizar@mariareinaeskola.com

Eva Aranzadi

earanzadi@mariareinaeskola.com


Haur Hezkuntza

0-1ko gela

Jose Irazoki

jirazoki@mariareinaeskola.com

1-2-ko gela

Esther Zapirain

ezapirain@mariareinaeskola.com

2 urteko gela

Arantxa Zapirain

azapirain@mariareinaeskola.com

3 urteko gela

Iraitz Miranda

imiranda@mariareinaeskola.com

4 urteko gela

Nekane Landache

nlandache@mariareinaeskola.com

5 urteko gela

Aloña Arbelaitz

aarbelaitz@mariareinaeskola.com

Lehen Hezkuntza

LH1    

Mari Jose Peña      

mjpena@mariareinaeskola.com

LH2  

Eva Aranzadi   

earanzadi@mariareinaeskola.com

LH3

Jon Gurrutxaga

jgurrutxaga@mariareinaeskola.com

LH4

Jon Gurrutxaga 

jgurrutxaga@mariareinaeskola.com

LH5

María Carro 

mcarro@mariareinaeskola.com

LH6 

Xabier Irastorza

xirastorza@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

1. eta 2. DBH

Rafa Glez. de Txabarri                

rtxabarri@mariareinaeskola.com

Inma Marieta

imarieta@mariareinaeskola.com

Aizpea Goenaga                 

agoenaga@mariareinaeskola.com

Aitor Romo   

aromo@mariareinaeskola.com

3. eta 4. DBH

Nerea Aizpurua   

naizpurua@mariareinaeskola.com

Iker Martiarena      

imartiarena@mariareinaeskola.com

Santos Jauregui   

sjauregui@mariareinaeskola.com

Edorta Arregi    

earregi@mariareinaeskola.com

Beste irakaslegoa

Musika: Ainhoa Pintos apintos@mariareinaeskola.com

STEAM: Iker Martiarena imartiarena@mariareinaeskola.com

IKT: Itxaso Alonso ialonso@mariareinaeskola.com